Volantra OÜ on rajatud kodumaisele kapitalile ja tegutseb alates aastast 2014. Ettevõte on põhitegevuseks määranud tugevvoolu elektripaigaldiste ehitus- ja remonttööd. Oleme oma sihiks seadnud büroohoonete, kortermajade, kaubanduskeskuste, laohoonete ja eramute elektri- ning käidutööd.

Ettevõtte arengu seisukohalt toimub töötajate järjepidev erialane koolitus. Meie elektrikud on haritud spetsialistid, kes osalevad elukestvas õppeprotsessis. Iga meie elektrispetsialisti areng on dokumenteeritud ning ettevõttele ülimalt väärtuslik resurss.

Ettevõtte põhieesmärgiks on kvaliteetse elektriehitusteenuse pakkumine, nähes ette ka tulevasi elektripaigaldisele tehtavaid käidutoiminguid. Sedasi lihtsustame protsessi ehitusobjekti edaspidises hooldamises elektripaigaldise osas. Meile on tähtis klientide rahulolu, mille tagame kohe alguses, pakkudes õiget tehnilist lahendust ja pikaajalist garantiid tehtud tööle. Oleme konkurendid kõigile neile elektritööde ettevõtetele, kelle visioonis puudub väljavaade elektrikute ja elektritööde tulevikule.

Volantra OÜ omab aktiivse tegevjuhtkonna kaudu kehtivaid pädevustunnistusi, mille alusel on meil lubatud teostada elektritööde juhtimist, käidukorraldust ja projekteerimistöid. Täpsema info antud lubade kohta leiab majandustegevuse registrist.

Elektritöö on meie jaoks väljakutse – huvitavad pakkumised on teretulnud!