Päikeseelektrijaama projektijuhtimine

päikeseelektrijaamSaame pakkuda Teile täisteenust päikeseelektrijaamade projektijuhtimisel. Alates eeltööst ja planeerimisest kuni ehituse ja üleandmiseni. Teostame vajaliku projekteerimise, läbirääkimised võrguvaldajatega, ühendus- ja ehitustööd ning koostame lõpudokumentatsiooni.

Antud teenus on suuresti vajalik arendajatele ja investoritele, kes soovivad leida endale kindlat partnerit, ehitamaks suuremaid ja võimsamaid päikeseelektrijaame ning soovivad saada kindlust, et projekt valmib korrektselt ja lõpptulemuseks oleks töökorras jaam. Meie ettevõtte kehtivate majandustegevuse registreeringutega saate tutvuda siit. Täiendavalt oleme valmis pakkuma ka edaspidist elektrikäidu teenust, mida suuremad päikeseelektrijaamad vajavad. Täpsemalt elektrikäidu teenusega saate tutvuda siit.

Olenemata mis faasis Teie projekt on, siis võite meiega alati antud teemal ühendust võtta – oleme pidanud tegelema ka kehvasti ehitatud päikeseelektrijaamadega, kus on vaja tööd üle võtta. Tegu on keerulisemate projektidega, kuid tänu meie rohketele kogemustele oleme viinud projektid eduka lõpuni.

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke meiega ühendust helistades +372 5649 5626 või saatke kiri info@volantra.ee.